Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Dlaczego ja

Dlaczego ja powinienem stanąć obok Państwa w tym najważniejszym dniu? Spośród wielu innych fotografów wyróżniają mnie: doswiadczenie – wiele par przeszło przed moim obiektywem :); Przygotowanie – mój sprzęt nie pozostawia mi żadnego powodu do narzekania; Kwalifikacje – posiadam licencję na wykonywanie zdjęć i filmów podczas ceremonii ślubnej; Kreatywność i wybór – Pary Młode decydują co im bardziej przypada do gustu zdjęcia czarno białe czy kolorowe! Najważniejsze fotografia ślubna to moja pasja.

 

doswiadczenie

 

doswiadczenie – za mną nie jeden ślub, wiem gdzie się ustawić, jak zachowa się ksiądz i co się może wydarzyć za chwilę. Nie, nie jestem jasnowidzem :) ale to właśnie doswiadczenie w fotografii ślubnej dało mi możliwość przewidzenia pewnych zachowań Pary Młodej, Świadków czy księdza prowadzącego ceremonię

 

 

kreatywność

Kreatywność & solidność – Klienci otrzymują niebanalne ujęcia ze swoich wesel i ślubów, które cieszą moje oczy na ich „wallach na fejsie”. Oddajemy wszystkie zdjęcia obrobione w zaawansowanych programach graficznych, sporządzamy olśniewające foto-książki ale przedewszystkim zadowalamy i spełniamy wymagania najbardziej wymagających. Zdaję sobie sprawę, że są „gusta i guściki”, dlatego nie bazuje tylko na kolorowych lub tylko czarno-białych zdjęciach, przekazuje jedne i drugie. To Para Młoda wybiera fotografie według własnych upodobań! Wszystkie zdjęcia przekazywane są nie później niż 60 dni od dnia wesela. Jednak najczęściej Para Młoda otrzymuje fotografię w ciągu 14 dni od dnia ślubu.

 

kwalifikacje

 

Kwalifikacje – przez kwalifiakcję rozumiem pośrednio doswiadczenie ale przedewszystkim pozwolenie na wykonywanie zdjęć w miejscach sakralnych wydaną przez Kurię Biskupią niezbędną do wykonywania zdjęć w kościołach.

 

 

przygotowanie

 

Przygotowanie – Posiadam licencję na wykonywanie zdjęć w miejscach sakralnych wydaną przez Kurię Biskupią. Każdy sprzęt jest zdublowany - co to znaczy? Aprat, obiektywy, lampy błyskowe a nawet karty pamięci występują w liczbie conajmniej dwóch sztuk. Przyszłym Parom Młodych daje to 100% pewności, że reportaż z weslea i ślubu zostanie zrobiony niezależnie od często zawodnych rzeczy martwych.